Podporované platby
Dobírka Bankovním převodem

Obranný spray proti psům ANTI HUND


Novinka
  •  
(Hlasovalo: 7)
Obj. kód: 1900
Nákupem získáte: 13 bodů do věrnostního programu.
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání: Skladem
Doprava: Ceník dopravného
Vaše cena:
389,00
321,49 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  

 Obranný sprej proti psům – Stále častěji se setkáváme s napadením člověka, volně pobíhajícím psem. Lidé běžící parkem, lidé na procházce, listonoši a děti se stávají velmi častou obětí útočných psů. Podle velikosti kousajícího psa pak mohou vzniknout závažná zranění, která mají za následek vážná poranění, ve většině případů s trvalými následky.

Proti tomu se můžete jednoduše chránit Anti-Hundem. Psi jsou stejně jako vlci instinktivně naprogramovaní kousat. Rychlé, živé a hbité pohyby, které jsou běžné u sportovců při běhu, u listonošů chvátajících ke stránce a u hravých dětí budí ve zvířatech lovecký instinkt. Obětí se pak stává člověk. Přirozené schopnosti psa se mění v osudné následky. Utišující a uklidňující domluva může agresi zvířete zastavit. 

Většinou se ale ve stresu při napadení mine účinkem, rozzuřené zvíře pomůže odradit od napadení jedině Anti-Hund.

Nastříkání přímo na čumák, zaženou psa do bezpečné vzdálenosti. Speciální účinná kombinace látek Anti-Hund ve spojení se silným stisknutí spreje Vás ochrání!

Stejně jako na psi, účinkuje i na lidské agresory, které můžete potkat cestou z práce, nebo z procházky, v parku či na opuštěné noční ulici !!!

Praktické malé kompaktní rozměry a nízká váha umožňují nepřetržité pohodlné nošení, aniž by sprej zabíral příliš místa, zavazel, nebo nějak příliš vyčníval pod oděvem. Jeho nositel je tak neustále připraven kdykoliv řešit neočekávané krizové situace při zákeřném napadení své osoby, nebo svých blízkých, které by jinak mohly skončit tragicky. 


Tento prostředek sebeobrany není považován za zbraň ve smyslu trestního zákona. K nošení není prozatím potřebné vlastnit povolení ani zbrojní pas. 


Prodejné pouze osobám starším 18-ti let! Zákazník svou případnou objednávkou závazně stvrzuje, že již dosáhnul věku plnoletosti a je způsobilý k právním úkonům. 


Seznam produktů z kategorie porovnat Doporučit produkt přátelům

Anketa
Jak často nakupujete v internetových obchodech ?
Pravidelně
33 % (2255x)
Občas
17 % (1149x)
Vyjímečně
24 % (1621x)
Nikdy
26 % (1782x)
Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

Vybíráme z nabídky