Podporované platby
Dobírka Bankovním převodem

Komplexní péče o pokožku Derma Seta


Novinka
  •  
(Hlasovalo: 0)
Obj. kód: 704
Nákupem získáte: 20 bodů do věrnostního programu.
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání: Skladem
Doprava: Ceník dopravného
Vaše cena:
590,00
487,60 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  

 Derma Seta je velmi oblíbený produkt, který si zamilovaly tisíce žen po celém světě. Pokud nesnášíte holení nohou, používání vosku, který škodí vaší pokožce, a dalších bolestivých metod a nástrojů, máme pro vás jednoduché řešení, které vám pomůže k dokonale hladké a hebké pokožce rychle a pohodlně.  Jde o vynikající metodu, jejíž hlavní tajemství spočívá ve vynikající technologii krystalového kotouče Derma schopného vykonat 550 otáček za minutu. Díky tomu se dokonale zbavíte chloupků na nohách a zároveň odstraníte z pokožky suché šupiny kůže, takže získáte mladší vzhled a dokonalou hladkost. A jak to funguje? Krystalky Derma při otáčkách stimulují folikuly, což jsou tkáně, z níž chloupky vyrůstají, ty se působením krystalků otevřou, a tak jsou chloupky odstraněny naprosto bezbolestně a okamžitě.

Co najdete v balení Derma Seta

Každé balení Derma Seta přináší domácí lázně Derma Seta s nástavcem z brusného papíru a se stojanem, dále dostanete tyčinku vhodnou k odstraňování drobných chloupků v obličeji, také lešticí nástavec, pemzovou hlavici, pomocí které se můžete zbavit zatvrdlé kůže na chodidlech. Součástí balení je také tyčinka na odstranění chloupků v intimních partiích, pět náhradních krystalových hlavic, baterie a podrobná příručka, v níž se dozvíte, jak přístroj používat ke své maximální spokojenosti. Ke každému balení navíc získáte bonus v podobě krystalového nástavce na kůži na chodidlech, hloubkového čisticího kartáče a malé a velké masážní hlavice.

Použití

Derma Seta vám přináší komplexní vybavení k péči o vaši pokožku a vzhled. Stačí nasadit správný nástavec, případně přidat hydratační krém a za chvíli se zbavíte chloupků i ztvrdlé kůže. Díky tomu, že Derma Seta je velmi malý strojek, můžete jej snadno přenášet.


Seznam produktů z kategorie porovnat Doporučit produkt přátelům

Anketa
Jak často nakupujete v internetových obchodech ?
Pravidelně
33 % (2255x)
Občas
17 % (1149x)
Vyjímečně
24 % (1621x)
Nikdy
26 % (1782x)
Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku: