Podporované platby
Dobírka Bankovním převodem

Kosmodisk Classic


Novinka
  •  
(Hlasovalo: 0)
Obj. kód: KOSMODISK
EAN: 3831034505875
Nákupem získáte: 13 bodů do věrnostního programu.
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání: Skladem
Doprava: Ceník dopravného
Vaše cena:
390,00
322,31 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  

Kosmodisk Classic je oceněný a klinicky vyzkoušený masážní pás, který ulehčuje a zmírňuje bolesti zad a bederní páteře. Výsledky testů dokazují, že jeho účinnost je více než 80%.

Nový upravený Kosmodisk Classic je snadno nastavitelný tak, aby jej bylo možno upevnit na záda každého člověka, a to pomocí nového jedinečného upevňovacího systému. Společně s pohodlnými elastickým pásy nabízí spotřebitelům jednoduché umístění, maximální přizpůsobivost a mimořádné pohodlí. Zdokonalený upevňovací systém je jednoduchý a nabízí optimální pohodlí.

Kosmodisk Classic - Masážní pás, doporučujeme lidem, kteří jsou vystaveni většímu nebezpečí poranění zad nebo bolestí v zádech, např. těhotným ženám, profesionálním řidičům, lidem se sedavým zaměstnáním, fyzicky pracujícím lidem. Při používání Kosmodisku se dostaví dočasná nebo trvalá úleva od bolesti zad. Kosmodisk je jednoduchý, praktický a pohodlný masážní pás, který se přizpůsobí každé postavě a nosí se pohodlně pod oblečením. Kosmodisk nemá žádné vedlejší účinky.

Kosmodisk působí přímo v místě, kde bolest vzniká, masáží stimuluje ztuhlé svalstvo a tím odstraňuje nepříjemnou bolest. Kosmodisk dává Vašim zádům potřebnou oporu, zatímco pracujete, odpočíváte nebo cvičíte. Blahodárné účinky masážního pásu můžete kombinovat s mnoha terapeutickými tradičními i alternativními metodami.

Tvar Kosmodisku kopíruje tvar Vaší páteře. Jednotlivá nylonová, hypoalergenní žebra Kosmodisku jemně tlačí na vaši páteř, podobně jako prsty fyzioterapeuta či chiropraktika. Masáží svalů v blízkosti páteře dochází k jejich stimulaci a zahřátí. Svaly se lépe prokrví, a tím se uvolní napětí způsobující bolest. Kosmodisk působí díky svému jedinečnému tvaru, nevyužívá žádné přídatné zdroje energie (baterie ani magnety).


Seznam produktů z kategorie porovnat Doporučit produkt přátelům

Anketa
Jak často nakupujete v internetových obchodech ?
Pravidelně
33 % (2865x)
Občas
17 % (1456x)
Vyjímečně
23 % (2005x)
Nikdy
26 % (2245x)
Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku: